naturalne farby do wlosow

naturalne farby do wlosow

Aby powiedzieć, że niedźwiedź jest spragniony krwi, albo dostał smak krwi jest absurdalne stwierdzenie, jak również. Od czasu, kiedy to niedźwiadek; mają smak krwi i jedzą dużo. Co mają na myśli „ma smak krwi” jest to, że nie próbowałem ludzkie i like it. Tutaj jest dobrym przykładem. Jeśli nigdy nie smakowały chińskie jedzenie przed i potem spróbować, a potem okazuje się, że kocham go. Będę chciał jeść chińszczyznę tak często, jak to możliwe. W rzeczywistości Uwielbiam chińszczyznę, a będzie go jeść codziennie gdybym mógł. To samo może być prawdziwe dla niedźwiedzi. Skąd wiemy, co możemy smakować? Nie jemy siebie tak, jak wiemy, czy też nie smakują? Z tego co wiemy ludzkie mięso może być największym wariować smaku mięsa na powierzchni ziemi. Założę się, że jest bardzo delikatne, z uwagi na mniej aktywny charakter naszego społeczeństwa.

Tak więc, jeśli niedźwiedź atakuje mnie, a on dostaje smak; może to tylko, że on to lubi. Jest rzeczą naturalną dla niedźwiedzia szukać trochę więcej tego smacznego mięsa. Tak, to nie jest to, że niedźwiedź jest krew spragniony, to tylko oznacza, że ??nie skosztował człowiekiem, lubi go i nadal go szukają. Istoty ludzkie zrobić ładne cele. Spójrz na nas, nie mamy długie pazury, bez ostrych zębów, nie są bardzo duże, a utraciły zdolność chronienia się w środowisku naturalnym bez klubu, noża lub pistoletu. Jedyną rzeczą, którą mamy zamiar na nas w tej sytuacji jest nasza wyższa inteligencja. Ponieważ nie możemy zabić niedźwiedzia z naszymi gołymi rękami jesteśmy zmuszeni, aby spróbować przechytrzyć go grając martwe. Nawiasem mówiąc, że nie są jedynymi zwierzętami, które wykorzystują tę taktykę.

Innym bardzo ważnym elementem grizzly bear ataku logiczna jest ludzka ekspansja. Stale poszerzamy do nowych terytoriów, które były niegdyś zamieszkałych przez te zwierzęta.
Artykuł dzięki: