naturalne czarne mydlo syberyjskie

Jak uzyskać kształt V dziewczyny kochają!

Jest to marzenie wielu facetów wiedzieć, jak uzyskać kształt litery V każda dziewczyna uwielbia zobaczyć na faceta. Ale masz go jeszcze? Więc jak można uzyskać kształt V? Teraz niektórzy ludzie, kiedy mówią kształt V odnosi się do części, tuż nad kością miednicy, gdzie można dostać coś jak ‚v’ skierowaną w dół w kierunku swojej kroczu jeśli wypracowane żołądek dostatecznie i dostał abs. Pozostałe znajdują się w kształt litery V, który powstaje, gdy masz szerokie ramiona, wąską talię wszystkie zwieńczona abs!

Teraz można się zastanawiać, który z nich mam na myśli. Mam na myśli drugi! Tak! V Kształt tylko na obszarze miednicy jest super, ale co jeśli były szersze ramiona, aby połączyć się z wąskiej talii i brzucha. Teraz, jak jest to, że nie sexy dziewczyn? Nie ma mowy! Więc niech nam dostać się na biznesie i zobaczyć, jak uzyskać kształt V!

Istnieją dwa główne czynniki, które musimy grać tutaj. Pierwszy będzie rosła szerokich scen, ramion, a następnie będzie zmniejszenie rozmiaru talii do rozsądnego poziomu, tak że abs mogą być widoczne!

Tak, jak uzyskać kształt V? Najpierw będziesz musiał pracować na swoje barki, klatka piersiowa i mięśnie pleców. Na ramionach, będzie wykorzystanie pras ramieniu i barku przebić bocznych. naciska na ramię lub Arnold naciska z hantlami są ćwiczenia złożone i będzie działać na budowaniu masy ramion jeśli były do ??pracy na swojej diety i innych czynników też. Boczne ramię podnosi się z hantle pomóc zdobyć więcej prążkowania i twoje ramiona wyglądają „twardszy”, a nie po prostu o miękkiej wygląd zaokrąglony nie powinny być nastawione na.

Inne niż szkolenia ramię, na szerszą górną wygląd, klatki piersiowej będą również musiały zostać przeszkoleni. Prasy Skrzynia pomoże wypełnić górną szerokie spojrzenie ciała.

Jednakże, jest to, że wszystko, co trzeba wiedzieć, aby dowiedzieć się jak uzyskać kształt V? Nie. Trzeba także wiedzieć, jak wypracować mięśnie pleców! Bez twoich mięśni pleców, nigdy nie będzie w pełni zakończyć wygląd V Shape. To twoi łata mięśnie inaczej zwane swoimi skrzydłami, które pomogą Ci poprawić iw pełni pozwalają upakować istotę ciała kształt V, czy będziesz tylko patrzeć jak wieszak na ubrania, z szerokimi ramionami, ale bez V Shape. To może nadal wyglądać dobrze, choć trochę się patrzy.

Jeśli podobał Ci się ten artykuł, można również zapoznać się słupek Alvina za 3 tajemnice, w jaki sposób budować mięśnie brzucha!

Również może chcesz złapać inny artykuł na wskazówki dla utraty rozmiary sukienki.

Artykuł dzięki: