naturalne antyperspiranty

Jak możemy być pewni, jak postrzegają tę działalność? Jak powiedziałem wcześniej, wątpię wykazują one żadnej racjonalnej myśli ludzkiej do sytuacji, ale robią rozpoznawać zmiany. Niektóre zwierzęta mogą być w stanie skojarzyć ludzi z tą zmianą, która zagraża ich domu. Może to wywołać naturalny instynkt do ataku. Może to prowadzić do zabicia zwierzęcia ze względu na zabijanie. To nie ze złości i zazdrości. Wszystko zwierzę wie, że jesteśmy odpowiedzialni za zmiany, czują się zagrożeni i zaatakują. To jest tak samo jak młody samiec lwa wyzwanie starszej lwa dla kontroli dumy. W trakcie sezonu koleinowanie, Bucks zablokować rogów o prawo do kopulacji. Są to działania instynktowne, które mogą być wywołane przez ludzką ingerencję na terytorium zwierzęcia. Byłoby to wówczas spowodować zwierzę zobaczyć nas jako zagrożenie, a także w świecie zwierząt zrobić tylko dwie rzeczy z zagrożeniem: albo prowadzić ją lub go zabić. To zachowanie może być odpowiedzialne za pewne ataków zwierząt, które występują w tym kraju i na całym świecie.

Oczywiście; To zależy od tego, jakie zwierzę mówisz. Niedźwiedzie, jelenie, duże koty mogą wykazywać ten problem, ale jest to bardzo mało prawdopodobne, że rekin lub krokodyla będzie. W przypadku wielu ataków rekinów jest to albo przypadek błędnej identyfikacji lub po prostu nie obchodzi, bo to wygląda na jadalne i mają zamiar je zjeść. Nie można powiedzieć na pewno o krokodyle, ale zakładam, że większość ataków są o jedzeniu z garstką o terytorium.

wnioski;

Najważniejsze jest to, że wiele z tych ataków zwierząt, które występują w tym kraju są po prostu kwestia dogodny posiłku. ludzie wędrują w środowiskach, w których zwierzęta żyją a oni po prostu zobaczyć nas jako łatwy cel. Zwierzęta widzą nas jako pokarm, nic więcej. Jak często dwa razy pomyśleć, zanim cięcia na stek lub jedzenia hamburgera? Jest bardzo podobny sposób, jak drapieżnik by nas zobaczyć w ich środowisku.
Artykuł dzięki: