ekologiczne zabawki

ekologiczne zabawki

Skały w pokera tabeli

Ten artykuł będzie koncentrować się na jak rozpoznać i pokonać każdą skałę przy stole pokerowym. Po pierwsze, będę zdefiniować „Rock” jako pokerzysta, który gra bardzo mało rąk startowych, ale gra agresywnie, gdy on / ona zdecyduje się zagrać pulę. Byłem niedawno grając w NL 5 – 10 pokera w miejscowym klubie. Po około godzinie, miałem całkiem przyzwoity odczytu na wszystkich przy stole. Był tylko jeden gracz, który naprawdę się wyróżniał dla mnie. Był to młody chłopak, który grał prawie rękę. Siedział tam i tak ten artykuł powstał w mojej głowie tej nocy, więc był ostateczny strategia przeciwko graczom skalnych. Był nie tylko będzie mój ofiarą tej nocy był też będzie moja świnka morska, mój przewodnik poświęcony na naukę, jak umysł z „Rock” pokerzysty działa.

Zauważyłem wiele rzeczy o tym facecie, że byli pewni znaki dla każdego, kto został zwracając uwagę, że ten facet był tight. Pierwszą rzeczą, jaką można zauważyć, jest oczywiste, że nie grają dużo rąk startowych. Zwykle krotnie, w rzeczywistości prawie zawsze spasować, chyba że są w rolety lub mieć silną rękę. Drugą rzeczą, jaką zauważyłem jest to, że ten facet trzymane liczenia i rozmieszczanie swoich żetonów co 2 sekundy, jakby ich utraty lub coś. Jak poważnie człowieka, nie grałeś pulę w pół godziny, dlaczego na świecie są nadal liczy swoje żetony – nie zostały one przeniesione! Trzecią rzeczą znalazłem podczas studiowania tego człowieka było to, że każda ręka slouched … z wyjątkiem kiedy miał silną rękę! W rzeczywistości ten człowiek był taki kamień, który nazwałbym go robotem bo poderwał się za każdym razem, odnalazł 10 10 lub w górę.

Teraz muszę przyznać, że był to dość silny tabeli NL i tam również kilka pijaków oddawanie. Mając to na uwadze powyższe, miałem się śmiać, gdy nawet pijani faceci składany za każdym razem ta skała próbowali przyjść z podbiciem.
Artykuł dzięki: