ekologiczne instalacje

ekologiczne instalacje

„Nawet nie myśleć o tym”, ostrzega Insurance Fraud Bureau

Brytyjskie zakłady ubezpieczeń na życie stają się tak zaniepokojony ilością fałszywych roszczeń, które wydały przypomnienia, aby potencjalni oszuści z istnienia Biura oszustw ubezpieczeniowych (IFB), zapoczątkowana w 2006 roku.

Branża ubezpieczeniowa na życie jest zaniepokojony, że niedawny przypadek wysokiej profil „kajakarz” John Darwin mogą podwyższyć pomysły w niektórych potencjalnych oszustów umysłach, więc pragnie zdusić wszelkie takie myśli w zarodku, zanim więcej osób go „brakuje”, domniemywa nie żyje.

ekologiczne instalacje

Choć pierwotnie uruchomiona w celu przeciwdziałania działania gangów przestępczych, IFB szybko dodaje dochodzenie fałszywych roszczeń ubezpieczeniowych do zakresu jego kompetencji. Sprawy techniczne i korporacyjnych wykonawczej dla agenci ubezpieczeniowi British Association (BIBA), Graeme Trudgill podkreśla, że ??fałszywe twierdzenia uszkodzić wszyscy tak robią ubezpieczenie droższe, za które wszyscy płacą w postaci zwiększonych składek.

Systemy stały się bardziej zintegrowane i branży life popierając IFB i zapewnienie bardzo dostępu do informacji, Trudgill mówi, że jest łatwiejszy do wykrycia potencjalnych oszustów. Przyznaje, że oszustwa ubezpieczenia na życie staje się problemem, ale twierdzi również, że ponieważ IFB są w stanie lepiej zbadać, że każdy myśli o popełnienie oszustwa powinni pomyśleć dwa razy.

Rozległe modelowania został opracowany w celu identyfikacji potencjalnych oszustw i są znacznie lepsze procedury na szczeblu roszczenia pozwalające ubezpieczycielom badać dalej. Systemy wprowadzone od 2006 roku umożliwiają analizę polis ubezpieczeniowych i roszczeń rekordy od wszystkich ubezpieczycieli uczestniczących w programie i może wyróżnić każdą podejrzaną aktywność. Zasadniczo, biura mogą korzystać z rejestrów firm ubezpieczeniowych „, aby porównać roszczeń ubezpieczenia na życie i ocenić, czy mogą one być prawdziwe, oszustwa, a może praca zorganizowanej pierścienia karnej.

Artykuł dzięki: