ekologiczne czyszczenie pralki

ekologiczne czyszczenie pralki

Ludzie są zwierzętami Ale Animals Are Not Human

Wprowadzenie:

Wydaje się, że brak jest zrozumienia i więcej niż kilka nieporozumień, jeśli chodzi o ten temat zwierząt. W tym artykule zostaną omówione niektóre z tych nieporozumień i realizacjami, które musimy zrobić, jeśli chcemy uniknąć zgonów i ataków zwierząt. Problem wydaje się leżeć w naszych nieporozumień, że zwierzęta są napędzane emocjami niż czyści instynktu przetrwania. To powoduje, że atrybut ataku zwierząt do ludzkich emocji, złości lub zemsty. Wiem, że wszyscy ludzie nie posiadają tych nieporozumień, co byłoby zarozumiałością. To, co mówię jest to, że większość ludzi nie, po prostu opiera się na dowodach. Dowody odsyłam do obejmuje telewizyjnych na Discovery, Animal Planet, TNT, itp Obejmuje ona także media informacyjne, a nawet akademickich. Ponownie, niektóre pokazy są guiltier niż inni, ale fallacies wahają się od małych do absurdu.

ekologiczne czyszczenie pralki

Głównym punktem czytelnik musi podjąć z tego artykułu jest to, że zwierzęta są zwierzęta, napędzane podstawowych instynktów niezbędnych dla ich przetrwania. Nie czują złość, zazdrość, miłość, zemstę lub działki. Mimo, że niektóre zwierzęta mogą zawierać zdolność do tych emocji, wątpię te zmysły są tak bardzo rozwinięte i uzasadnione poprzez jak nasze wydają się być. Tak więc, gdy staramy się przypisywać ludzkich emocji motywacji zwierzęcych Czynimy głupi błąd. My musimy spróbować tylko spojrzeć na sytuację z punktu widzenia zwierzęcia. To nie powinno być trudne, ponieważ mają zdolność do rozumu. Musimy tylko próba powrotu do stanu umysłu, który nie mieliśmy ponieważ przetarł skleja się i wyciągnął na ścianach jaskiń.

Główne zagadnienia:

Drzewo hugger jest tak samo winny jak myśliwy. Gdy miłośnikiem przyrody zostaje zaatakowany przez zwierzę brutalnie i przetrwa zazwyczaj składają oświadczenie; „Nie wiem, co robi”.
Artykuł dzięki: