naturalne afrodyzjaki

naturalne afrodyzjaki

Rodzina komandytowych

Ogólna struktura rodziny Limited Partnership (FLP)

To staje się coraz ważniejsze dla ludzi z aktywów, aby zrozumieć, co i dlaczego FLP jest stosowanie FLP stały się tak powszechne.

Rodzina komandytowa jest spółką komandytową, kto komandytariuszy są członkami rodziny. Określenie „Rodzina Limited Partnership” ma odniesienie techniczne lub definicję w Internal Revenue Code.

Istnieją dwie podstawowe przyczyny tego powszechnego stosowania.

1) Popularność FLP jest wynikiem inicjatora lub zdolności dawcy przeniesienia aktywów do jego potomków po niższych kosztach podatkowych transferu niż byłoby to poniesione z bezpośredniego przeniesienia aktywów do potomków.

naturalne afrodyzjaki

2) dawcy zachowuje kontrolę nad aktywami zachowując kontrolę nad ogólnym partnera.

Dodatkowo FLP jest bardzo atrakcyjnym narzędziem planowania nieruchomości. Istnieją sposoby, aby wyeliminować korty spadkowych i podatków pamiątkami i FLP jest zazwyczaj dobrym rozwiązaniem dla przepuszczanie aktywów. Jedną rzeczą, którą należy zwrócić uwagę jest to, że FLP nie powinna zawierać wszystkie składniki aktywów nieruchomości, lecz jedynie dziesięciu do czterdziestu procent wartości nieruchomości.

Przyszłe pokolenia mogą uzyskać dostęp do aktywów przekazywane poprzez zmniejszenie podatków od spadków i odpowiedzialności, odpowiedzialnego jedynie dla ograniczonej pojemności ich interesie.

1) Rodzice właścicielem różnych aktywów. Chociaż rodzice mogą służyć jako ogólne partnerów w ich indywidualnych zdolności do celów ochrony wierzycieli ustanawiają i wykorzystać podmiotu mającego pełnić funkcję komplementariusza FLP.

Granice Umowa Partnerstwa przenoszenia ograniczonych jednostek partnerskich oraz właścicieli tych jednostek nie sprawują kontrolę zarządczą nad Partnerstwa. W rezultacie, wartość każdej jednostki jest zmniejszona lub „zniżki” do wartości mniejszej od rzeczywistej wartości akcji aktywów Partnerstwa.

Artykuł dzięki: