ekologiczne zrodla energii

ekologiczne zrodla energii Jedynym celem zoo powinny służyć ma rehabilitacji zwierząt rannych lub schronienie zwierzętom, które są zagrożone.

Zwierzęta są dzikie, jedynym błędem w sytuacji słonia jest to, że „my”, że moglibyśmy ujarzmić i kontrolować to zwierzę. Możemy to zrobić? Tak, możemy, ale powinniśmy, nie! Osobiście, jeśli zwierzę, które jest w zoo lub cyrku atakuje osoby to ja nie chce o tym słyszeć. Brak sympatii znajdzie się ze mną. Najważniejsze jest to, że zwierzęta należą w środowisku naturalnym. Nie obchodzi mnie, jak oswojony i udomowiony uważamy, że są. Szansa na zawsze pozostanie, że mogą zaatakować z powodów, że tak naprawdę nie ma znaczenia. Mam wystarczająco twardy czas próbuje dowiedzieć się, dlaczego ludzie robią pewne rzeczy robią. Ostatnią rzeczą, którą chcę zrobić na co dzień, to spróbować dowiedzieć się, co słoń, niedźwiedź lub rekin myślał.

ekologiczne zrodla energii

Kiedy byłem młodszy, poszedłem do ogrodów zoologicznych. Ostatni raz odwiedził zoo byłem 21 lat, a to było w Busch Gardens i Disneya Dzikiego Brytanii. Mam 31 lat i nie byłem do zoo w międzyczasie. Nigdy nie wrócę do zoo ponownie, bo po prostu nie wierzę w nich. Aby wziąć dzikie zwierzę i trzymać go w klatce dla naszej rozrywki jest po prostu śmieszne. Ilu z nas chciałby być zatrzymany w obudowie, nie obchodzi mnie, jak fizyczna lub wygodne, że jest, a potem powiedziano nam, że nie może wyjść? Nie wiele, ale ponieważ nie mówimy o ludziach, niż to nie ma znaczenia. Zwierzęta nie należą w klatkach. Mają one być w stanie dzikim. Więc, kiedy kładziemy zwierząt w sytuacjach instynktownie, że nie należą, nie możemy trzymać ich do odpowiedzialności za swoje działania. Jedynymi osobami, które mogą być odpowiedzialne za ataki zwierząt występujących w zoo lub cyrku jesteśmy. Nie tylko właściciel zoo lub cyrku, ale osoba, która została zaatakowana również.
Artykuł dzięki: