ekologiczne herbaty

ekologiczne herbaty

Tango jako zwierciadło kultury i wyrażania uniwersalny język

Taniec jest uniwersalnym sposobem ekspresji, podstawową formą komunikacji z rytualnych tańców tzw „prymitywnego” społeczeństwa do współczesnego balowej. Pozwala on obcy dzielić chwilę intymności. Na poziomie całego społeczeństwa, pozwala ludziom dzielić wspólne wartości, postaw lub instytucjonalnych zwyczaje.

Aby zrozumieć przesłanie Tango jako metafora konieczne jest, aby pamiętać, pochodzenie Tango. Jest to niezwykle tyglem kultur, które łączą się w jednostce, w języku. Potomkowie afrykańskich niewolników, uciskanych rodzimych Indian amerykańskich, hiszpańskich imigrantów, Żydów, Frenches, Włosi, Polacy, Niemcy, Turcy, wszyscy dzielą ten sam los i tworzenie nowego języka.

Tango jest ważną częścią tej nowej wspólnej średniej ekspresji i zapowiada narodziny kultury, która jest strukturą społeczną, która pochodzi z określonego sposobu życia razem.

ekologiczne herbaty

Choć istnieją różne style tanga noszące pewne specyficzne cechy oparte na choreografii, ubrania, ruchy, a także miejsce, w którym jest ona tańczyły, wszystkie style tanga mają coś wspólnego, i że komunikat chce przekazać.

Tango charakteryzuje się tym, że wyraża uczucia, emocje i opinie w jasnej, wyraźnej sposób. ucieleśnia ona wszystkie znamiona społeczeństwie, niechęć tubylców, nostalgię z imigrantów, niezadowolenie i frustrację skierowaną się niesprawiedliwemu społeczeństwo.

Na przykład, nie częściej niż, teksty z muzyką Tango wydają się odzwierciedlać ubóstwo, podziały społeczne i samotność mężczyzn imigrantów. Ponadto, również dotyczyć mi, tak aby dotrzeć do masy, a czasami mogą być dość melancholijną. Oni wydają się mieć nostalgiczny nastrój podejmowania odniesienie do „starych dobrych dni”.

Co do muzyki Tango, może to sugerować, że jest on traktowany jako podstawowych przejawów kultury argentyńskiej.
Artykuł dzięki: