ekologiczne gry planszowe

ekologiczne gry planszowe

Musimy zdać sobie sprawę, że jesteśmy odpowiedzialni za nasze czyny, ponieważ jesteśmy świadomi naszych działań. Inaczej jest ze zwierzętami, nie są świadomi swoich działań.

Jeśli chodzę w lesie i atakuje mnie niedźwiedź grizzly, nie robi tego z gniewu. Grizzly może po prostu mnie jako łatwy cel. Jeśli jest głodny to będzie wyglądać na jedzenie. Jest źle powiedzieć, że ludzie nie są częścią tego, co jedzą. Niedźwiedź będą jeść prawie wszystko, jeśli jest głodny. Wiemy, że niedźwiedzie jedzą mięso. W rzeczywistości, niedźwiedzie były znane jeść wszystko z jagodami do dolców. Myślę, że powodem, że mówią rzeczy w stylu: „Oni zwykle nie jedzą ludzi” lub „Nie jesteśmy częścią ich diety”, to dlatego, że rzadko są w kontakcie z niedźwiedziami. Od naszej ewolucji mamy postawić się w zamkniętych środowiskach zwanych domów, które są otoczone miastach. Nie ponosi tutaj, chociaż na obszarach wiejskich, mieszkańcy mogą złapać przebłyski niedźwiedzie w swoich podwórkach. Najważniejsze jest to, że jesteśmy mięsa. Tak, ludzie są mięso. Jesteśmy. Można nas pokroić, kości nam trzymać nas na patelni, i zjeść z nami. Nie będą głodować albo. Jestem pewien, że są pakowane z tonami białka i tłuszczu, idealne na długie przetrwanie zimy. My zwykle nie myślą o nas jako pokarm, ponieważ mamy tendencję do boczyć na kanibalizm. Jemy kurczak, wołowina, wieprzowina, jagnięcina, kaczka, homary, kraby, itp, itd. Jest bardzo mało na tym świecie, że nie jemy.

Dlaczego niedźwiedź jeść osoby bardziej przerażający niż człowiek jedzenia niedźwiedzia? Myślę, że głównym powodem jest to, że my wtedy wyobrazić, gdyby było to przed zjedzeniem, a następnie stwierdzić, że to do bani. Cz y to jest do bani, czy też nie, nie ma znaczenia. Jakie ma znaczenie to, że są jadalne, tak jak każde inne zwierzę na tej planecie.
Artykuł dzięki: