ekologiczne domy z drewna

ekologiczne domy z drewna Po tym wszystkim, to oni płacą opłatę wprowadzić obszar, w którym przechowywane są niebezpieczne zwierzęta. To wszystko o odpowiedzialności i zbyt często nie jesteśmy w stanie zaakceptować naszą część odpowiedzialności w tym dniu i wieku.

Zwierzęta nie są regulowane przez te same rzeczy, które jesteśmy. Jeżeli osoba krzywdzi nas wtedy złość. Jeśli ktoś kocha nas potem kochamy się. Istoty ludzkie są zdolne do tablicy w tym emocji, zazdrość, radość, smutek, złość, strach, itp Mamy również zdolność do działki i schematu. Jeśli ktoś robi nas bardzo zły lub zazdrosny to może chcemy zrobić krzywdy od tej drugiej osoby. Zwierzęta nie myślą w ten sposób, a jednak gdy słyszę, lub czytać ataku zwierząt; Zawsze słyszę kogoś próbują przypisywać ludzkich motywacji, dlaczego zwierzę zachowywał się jak to się stało. Prawdziwe życie nie jest Zakochany kundel lub Skok przez płot. Zwierzęta nie rozumieć, jak my. Jedyne czynności, które dotyczą zwierząt są jedzenia, spania, pooping, sika i rozmnażania. Od dnia, w którym rodzą się aż do dnia, w którym umierają, są one tylko o procesach życiowych.

ekologiczne domy z drewna

Nasz sposób życia wraz z naszymi wysoko rozwiniętym mózgu pozwala nam wyjść poza tymi prostymi sposobami. Są tam jeszcze i na zawsze pozostanie centralnym punktem życia, ale nigdy nie pochłonie tyle naszego życia, jak to robi dla zwierząt. Ludzie nadal muszą jeść, spać, kupa, siusiu, powielanie, itp mamy więcej wolnego czasu, który pozwala nam skupić się na innych rzeczach. Pracujemy na jedzenie i rzeczy rekreacyjnych. Otrzymujemy wodę ze studni i mieszkają w domach i mieszkaniach. To pozwala nam zastosować nasze energie gdzie indziej. Zwierzęta nie zapewniono tym. Głównie dlatego, że nie rozwinęła się do tego stopnia, że ??ludzie mają. Jest nikim winy, jej po prostu jak to jest. Dzięki tej ewolucji przychodzi odpowiedzialność z naszej strony.
Artykuł dzięki: