ekologiczne czyszczenie zmywarki

ekologiczne czyszczenie zmywarki

Jak zostać Udane Zdjęcie Inwestor

Kluczem do stania się sukcesem Zdjęcie inwestora jest, aby znać różnicę między wielkiej inwestycji i złych inwestycji. Wielu inwestorów zakładają, że wielkie firmy są wielkie inwestycje, ale to nie zawsze jest dokładna ocena. Czasami, wspaniały obiekt może mieć kiepską inwestycją.

ekologiczne czyszczenie zmywarki

Większość inwestorów Zbiory można podzielić na dwa style inwestycyjne: Wartość i dynamika. Wartość inwestorzy wykorzystują styl inwestycyjny, który sprzyja dobrych firm w korzystnych cenach ponad wielkich firm w dobrych cenach. Inwestorzy ci używać takich środków wycena ceny do książki stosunek, stosunek ceny do zysku i stopa dywidendy do określenia atrakcyjności inwestycji. inwestorzy wzrostu inwestować w spółki, które rosną ich zarobki i / lub dochody szybciej niż przemysł lub całego rynku akcji. Firmy te zazwyczaj płacą niewielkie lub żadne dywidendy zamiast preferuje użycie zysków na sfinansowanie dalszej ekspansji i wzrostu. Wartość inwestorzy wolą właścicielem przedsiębiorstw w dobrej cenie, a inwestorzy wzrostu wolą właścicielem wielkich firm, a cena jest kwestią drugorzędną.

Który styl jest lepszy? To zależy od inwestora. Inwestorzy giełdowi z dolnej tolerancji dla ryzyka należy rozważyć inwestowanie większej części swojego portfela w akcje wartości. Inwestorzy z większą tolerancją dla ryzyka powinny rozważyć inwestowanie większej części swojego portfela w akcje wzrostowe. Jednak inwestorzy, którzy chcą uniknąć ramach wykonywania na giełdzie jako całości należy zawsze inwestować przynajmniej niewielką część swojego portfela w obu stylów inwestycyjnych.

ekologiczne czyszczenie zmywarki

Na dłuższą metę, wartość ta przewyższyła wzrost, ale od czasu do czasu wzrostu okazała się lepsza niż w okresie krótkoterminowym.

Inwestorzy giełdowi powinni zdawać sobie sprawę z następujących czynności:

Artykuł dzięki: