naturalne dodatki do zywnosci

naturalne dodatki do zywnosci

Jest jeszcze inny świat, który już dawno wyszliśmy zwany dziki. Wiedza to potęga. Musimy zdawać sobie sprawę z możliwości ataku, gdy wjeżdżamy do lasu. Musimy zawsze pamiętać, że jeśli żyjemy w obszarach wiejskich, które również możliwość wciąż pozostaje. Należy zapoznać się ze zwierzętami, które stwarzają zagrożenie w naszym regionie i dowiedzieć się, jakie działania możemy podjąć, aby zapewnić, że nasze bezpieczeństwo.

naturalne dodatki do zywnosci

O ile ogrodów zoologicznych go, należy wziąć pełną odpowiedzialność tam. Jeśli zwierzę w niewoli zjada jedną z nas wtedy oh cholernie dobrze! To nasza wina, że ??zwierzę jest w tej sytuacji w pierwszej kolejności. Słonie należą w Afryce, niedźwiedzie polarne należą się na północ, a należą lwy w Afryce, i tak dalej i tak dalej. Nie możemy oczekiwać, że tłumią miliony lat naturalnych instynktów prostu dlatego chcemy szkolić je do zabawiania nas. To jest po prostu absurdalne. To samo można powiedzieć o cyrku lub jakakolwiek inna forma rozrywki, która wykorzystuje dzikie zwierzęta. Bez względu na to, jak dobrze wyszkolony uważamy, mogą być nadal mogą zaatakować nas z jakiegoś powodu. Najważniejsze jest to, że nie będzie atakowany, czy nie umieścić zwierzęta w stanie zaatakować nas. Gdybyśmy zostawili słonia w Meksyku w Afryce, gdzie należy, niż trener nadal by żył dzisiaj, mam nadzieję, że w innym zawodzie.

naturalne dodatki do zywnosci

Nawet najbardziej udomowione zwierzęta na planecie wciąż mogą być nieprzewidywalne. Pies może włączyć jego właściciela w mgnieniu oka. Może nigdy nie zrobił tego wcześniej i nigdy nie mogą to zrobić ponownie. Mimo to nie jest wina tego zwierzęcia; jest to z winy osoby ze zwierzęciem. Miałem więcej niż mój taryfy udziałem psów i kotów w moim życiu i miałem kilka blizn, aby to udowodnić. Jeśli chodzi o mnie chodzi to idzie z tym terytorium. Je śli jestem gotów mieć zwierzaka to muszę być gotów ponieść konsekwencje działań, które zwierzęcia.

Dennis James Huff

Artykuł dzięki: