ekologiczne szambo

Ubezpieczenia na życie Vs Life Assurance

Ponieważ termin „Life Assurance” został wymyślony, zawsze zakłada się, że zarówno ubezpieczeń na życie oraz ubezpieczeń na życie są nazwy dla tej samej formie ubezpieczenia. Ale jeśli należysz do mojej kategorii nie zostać złamane serce, bo różne Wiz dzieci finansowe to źle też. Ubezpieczenia na życie oraz ubezpieczeń na życie pełnią dwie różne role finansowe i są ze wschodu na zachód, jeśli chodzi o koszty.

Ale zanim pójdziemy w niuanse, jakie są główne różnice między dwoma powyższymi formami tj ubezpieczeniowe i wiarygodności. Miejmy tylko dowiedzieć się, dlaczego trzeba się „pewny”?

W naszej młodzieży, planowanie na przyszłość może być żmudne zadanie plus ciężar czasochłonne. Biorąc pod uwagę, z której można by uzyskać czas na zakupy do takich produktów kiedy ktoś stara się nadążyć za sedna pracy i życia rodzinnego. Ale nawet wtedy, gdy wszystkie rzeczy w życiu były przewidywalne, śmierć na pewno nie da się przewidzieć. Ale jeśli nie do pomyślenia, by się stało, widzisz współmałżonka i utrzymaniu finansowo bezpieczne i zdrowe do końca życia? Jeśli nie, to polityka ubezpieczeń na życie jest koniecznością.

Ubezpieczenia na życie została zdefiniowana przez dictionary.com jako „ubezpieczenie, które gwarantuje ściśle określoną sumę pieniędzy do wyznaczonego beneficjenta po śmierci ubezpieczonego lub ubezpieczonego, jeżeli osoba ta mieszka poza pewnym wieku.

Ale Life Assurance z drugiej strony jest inny. Ubezpieczenie na życie jest hybrydowym połączeniem ubezpieczeń i inwestycji. A „Polityka Life Assurance” wypłaca sumę pieniędzy równej wyższej z obu minimum gwarantowane przez klauzuli ubezpieczenia polisy lub jej wyceny inwestycji. W ten sposób, dzięki czemu wartość inwestycji uzależnione od wyników firmy ubezpieczeniowej w odniesieniu do inwestycji i wzrostu.

Każdego roku firma ubezpieczeniowa dodaje premię roczną gwarantowanej wartości polisy ubezpieczeniowej i nie jest terminal premii na koniec swojej kadencji. Dlatego też, jak lata mijają ze wzrostem polityki zapewniania wartości jako premie inwestycyjne dodajemy dalej. Ale w przeciwieństwie do ubezpieczeń na życie, gdybyś umarł w czasie kadencji ubezpieczenia na życie, firma ubezpieczeniowa wypłaci wyższą z obu gwarantowanej minimalnej sumy lub skumulowanej wartości rocznych premii inwestycyjnych.

webmaster

Artykuł dzięki: